Jan Bohumil Pospisil oljemålning Stockholmsmotiv

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Bogserbåt / lots vid Stadsgården Stockholm, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 38x55 cm

Fläckar

340960

2015-11-10