Urna i porslin Meissen 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, porslin, Meissen, omkring 1900, rikt dekorerad med förgyllning och blomdekor samt hänklar av slingrande ormar, höjd 23 cm

2:a sortering

340961

2015-11-10