Bestick silver
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 48 dlr, silver, modell gammal fransk, 1900-talets senare del, MEMA, bestående av:12 bordsknivar, 12 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 12 teskedar, total vikt exkl knivar med rostfria blad ca 1178 g, (total vikt ink knivar med rostfria blad ca 1686 g)
Bruksslitage
340973
2015-11-10