ABBA vinyl limited edition
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ABBA, "Hovas vittne" maxisingel, signerad Gudrun och Stikkan Anderson samt "Till Mamma!", släppt i samband med Stikkan Andersons 50 års födelsedagsfest, 1981, röd vinyl, begränsad upplaga om 200 exemplar
ABBA HOVAS VITTNE, ABBA maxi single "Hovas vittne", released in conjunction with Stikkan Andersson´s 50 year birthday party, gift for the guests at the party, 1981, red edition, limited edition of 200 copies,
case with wear, not tested for function
Ej funktionstestad, konvolut med slitage
340978
2015-11-15