Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUST ANDERSEN, bordslampa, Danmark, 1920/30-tal, brons, märkt Just Denmark, höjd ca 57 cm

Bruksslitage

340990

2015-11-10