Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
KAJ FRANCK (1911-1989): s.k. "Tuppflaska", Notsjö, propp i form av tupp, karaff blålila glasmassa, signerad K Franck Nuutajärvi Notsjö -61, höjd ca 32 cm
Slitage
341003
2015-11-10