Reservoarpenna

Reservoarpenna
Reservoarpenna
Reservoarpenna
Reservoarpenna

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RESERVOARPENNA, Mont Blanc, 1900-talets andra hälft, modell 252, BLÄCKPENNA, Mont Blanc, 1900-tal, längd ca 12,5-14 cm

Bruksslitage

341024

2015-11-10