Stralsund Ehrenreich

Stralsund Ehrenreich
Stralsund Ehrenreich
Stralsund Ehrenreich
Stralsund Ehrenreich
Stralsund Ehrenreich
Stralsund Ehrenreich
Stralsund Ehrenreich
Stralsund Ehrenreich

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POTPOURRIURNA med lock, fajans, vitglaserad, Stralsund Ehrenreich, 1700-talets senare del, modellerad dekor av grenverk och blommor, märkt E, höjd ca 26 cm

Lagningar, skador

341028

2015-12-04