Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POTPOURRIURNA med lock, fajans, vitglaserad, Stralsund Ehrenreich, 1700-talets senare del, modellerad dekor av grenverk och blommor, märkt E, höjd ca 26 cm
Lagningar, skador
341028
2015-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här