Soffa 1900-talets andra hälft

Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, svart skinnklädsel, betsade ben, soffans längd ca 194 cm, sitthöjd 40 cm

Smärre slitage, ställvis ngt mer sliten

341029

2015-11-10