Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EINAR NERMAN (1883-1983), "Falsterbo", signerad och daterad E Nerman 38, olja på pannå, 46 x 33 cm, med dedikation "Till Nils Carlsson som minne av Einar Nerman sept 1960
341034
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här