Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1883-1983), "Falsterbo", signerad och daterad E Nerman 38, olja på pannå, 46 x 33 cm, med dedikation "Till Nils Carlsson som minne av Einar Nerman sept 1960

341034

2015-11-10