Skulpturer 1 par i form av ljusstakar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 1 par, 1800-talets andra hälft, i form av ljusstakar, patinerad metall, höjd ca 37 cm

1 arm av, lagningar

341057

2015-11-10