Laris Strunke olja

Laris Strunke olja
Laris Strunke olja
Laris Strunke olja
Laris Strunke olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARIS STRUNKE (född 1931): Sjömärke, signerad Laris Strunke, olja på duk, 140x100 cm
PROVENIENS: Galerie Blanche, Stockholm

341069

2015-11-12