Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINJÄR, barockstil, 18/1900-tal, punsad mässing, hänklar med lejonmaskaroner, på lejontassar, med insats i plåt, höjd 15, längd 32 cm

Slitage

341075

2015-11-09