Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960), Dragspelande kvinna, färglitografi, signerad och numrerad HC, 59x28 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
341076
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här