Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), Dragspelande kvinna, färglitografi, signerad och numrerad HC, 59x28 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

341076

2015-11-09