Ian Rusth färglitografi

Ian Rusth färglitografi
Ian Rusth färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IAN RUSTH (född 1950): "Regnbågsbärarna", signerad, daterad och numrerad, Ian Rusth -89 118/130, färglitografi, 55x65 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

341085

2015-11-22