Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGPENDYL, Peter (Petter) Lundmarck Stockholm (verksam från 1769), förgylld, rokokodekor delvis genombruten höjd 81 cm, nyckel finns,

skador och lagningar

341090

2015-11-09