Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGPENDYL, Peter (Petter) Lundmarck Stockholm (verksam från 1769), förgylld, rokokodekor delvis genombruten höjd 81 cm, nyckel finns,
skador och lagningar
341090
2015-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här