Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Rött, färglitografi, 1978, signerad och numrerad 234/265, 50x76,5 cm
LITTERATUR: Bjurström 184

341095

2015-11-12