Karaffer glas

Karaffer glas
Karaffer glas
Karaffer glas
Karaffer glas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKARAFFER, 1 par, KARAFF, glas, 1800/1900-tal, slipad samt graverad dekor, samtliga med propp, höjd ca 27-32 cm

Bruksslitage

341096

2015-11-09