Snusflaskor
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SNUSFLASKOR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, en med dekor av frukter och bin samt en med drake, röd bär märkning, höjd ca 6-8 cm
Slitage, en saknar propp, den med propp limmad vid mynningen
341102
2015-11-09