Byrå
2015-11-09
341103
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, fanérad med valnöt, höjd ca 84, 97 x 49 cm
Torrsprickor, lagningar, skador, nyckel saknas