Bord och stolar

Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar
Bord och stolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, STOLAR, 4 st., 1900-talets andra hälft, Spanien, genombruten dekor, bemålad vitmetall, bordsskiva i glas, sitthöjd ca 45 höjd ca bord 71, diameter ca 120 cm

Bordsskiva i glas med smärre repor

341124

2015-11-09