Jerzy Garboski färglitografi

Jerzy Garboski färglitografi
Jerzy Garboski färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JERZY GRABOWSKI (Polen, född 1933), komposition, färglitografi och djuptryck, signerad Jerzy Garbowski, numrerad EA V/VI, 87 x 57 cm

341128

2015-11-09