Skåp Källemo

Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo
Skåp Källemo

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

KÄLLEMO, skåp, formgivet av inredingsarkitekt Anne-Christine Axelsson, invändigt med hyllor, rödlackerat, höjd ca 190, 81 x 59 cm

Slitage, skador, repor

341191

2015-11-10