Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
KÄLLEMO, skåp, formgivet av inredingsarkitekt Anne-Christine Axelsson, invändigt med hyllor, rödlackerat, höjd ca 190, 81 x 59 cm
Slitage, skador, repor
341191
2015-11-10