Dockhus
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOCKHUS, 1900-talets början, 2 våningar, 2 rum och hall på varje plan, öppningsbar front med fönster, öppningsbart tak, diverse inredning, dockor, nalle medföljer, höjd inklusive benställning, 103, 72x39 cm
Senare benställning, inredningen av senare årgång, slitage
341196
2015-11-10