Dockhus

Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus
Dockhus

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOCKHUS, 1900-talets början, 2 våningar, 2 rum och hall på varje plan, öppningsbar front med fönster, öppningsbart tak, diverse inredning, dockor, nalle medföljer, höjd inklusive benställning, 103, 72x39 cm

Senare benställning, inredningen av senare årgång, slitage

341196

2015-11-10