Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk, förgylld dekor, träskuren dekor, höjd ca 155x58 cm
Skador, dekorkompletteringar, kröndekor, senare glas
341203
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här