Stellan Mörner färglitografi

Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Mörner, 346/360, färglitografi, ca 45 x 36 cm

341213

2015-11-10