Herman Kähler teservis

Herman Kähler teservis
Herman Kähler teservis
Herman Kähler teservis
Herman Kähler teservis
Herman Kähler teservis
Herman Kähler teservis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMAN KÄHLER, teservis, 15 dlr, Danmark, lergods, signerade HAK Danmark, 5 koppar med fat, tekanna, 6 assietter, gräddkanna, sockerskål, sockerskål med lock

Enstaka nagg

341219

2015-11-10