Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERMAN KÄHLER, teservis, 15 dlr, Danmark, lergods, signerade HAK Danmark, 5 koppar med fat, tekanna, 6 assietter, gräddkanna, sockerskål, sockerskål med lock
Enstaka nagg
341219
2015-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här