Waldemar Lorentzon färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Figurkomposition, signerad Waldemar Lorentzon, 346/360, färglitografi, 35 x 50 cm

341224

2015-11-10