Helge Andersson oljemålning

Helge Andersson oljemålning
Helge Andersson oljemålning
Helge Andersson oljemålning
Helge Andersson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELGE ANDERSSON (född 1913): Religiöst motiv, signerad H andersson -47, olja på duk, ca 130x100 cm

341234

2015-11-10