Esaias Thorén färglitografi
2015-11-10
341236
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -60, 242/260, färglitografi, ca 28,5 x 50,5 cm