Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), Interiör med drickande munkar, "Klosterkällare", signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 68x56 cm
341244
2015-11-11