Byrå 1950-tal

Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal
Byrå 1950-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 64, 91x46 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador och fläckar

341259

2015-11-11