Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
VICTORIA WESTBERG (1859-1941): Höstlandskap med rött hus, skyming, signerad Victoria Westberg, olja på duk, 38x50 cm
Smärre slitage, ytsmuts
341275
2015-11-15