Victoria Westberg oljemålning

Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning
Victoria Westberg oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

VICTORIA WESTBERG (1859-1941): Höstlandskap med rött hus, skyming, signerad Victoria Westberg, olja på duk, 38x50 cm

Smärre slitage, ytsmuts

341275

2015-11-15