Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMUT MANTEL (1900-tal): Komposition, signerad och daterad E. H. Mantel 1964, olja på duk, 66x87 cm

Krackelyrer, utsmuts, slitage

341277

2015-11-15