Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELMUT MANTEL (1900-tal): Komposition, signerad och daterad E. H. Mantel 1964, olja på duk, 66x87 cm
Krackelyrer, utsmuts, slitage
341277
2015-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här