Borstar ljusstake salt-och pepparkar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORSTAR, 2 st, sterlingsilver, dekor i relief, LJUSSTAKE, SALT- OCH PEPPARKAR, SMÖRGÅSKNIVAR, 8 st, silver, bl a Löfman, Andersen, ljusstakens höjd ca 16 cm
Bruksslitage, ett kar med smärre nagg, smörgåsknivarna med ytrepor, delvis med gravyr
341282
2015-11-11