Borstar ljusstake salt-och pepparkar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORSTAR, 2 st, sterlingsilver, dekor i relief, LJUSSTAKE, SALT- OCH PEPPARKAR, SMÖRGÅSKNIVAR, 8 st, silver, bl a Löfman, Andersen, ljusstakens höjd ca 16 cm

Bruksslitage, ett kar med smärre nagg, smörgåsknivarna med ytrepor, delvis med gravyr

341282

2015-11-11