Manschettknappar 1 par silver

Manschettknappar 1 par silver
Manschettknappar 1 par silver
Manschettknappar 1 par silver
Manschettknappar 1 par silver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORGILA, manschettknappar, 1 par, sterlingsilver, rektangulära svarta stenar, Stockholm 1966

Stenar med hack, repor, kantskador

341291

2015-11-11