Vas glas Vicke Lindstrand

Vas glas  Vicke Lindstrand
Vas glas  Vicke Lindstrand
Vas glas  Vicke Lindstrand
Vas glas  Vicke Lindstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, Kosta, "signerad Kosta LH 1261", höjd 24 cm

Invändigt med beläggning, fotringsnagg

341299

2015-11-11