Slagbord
2015-11-11
341300
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd 73, 119x27, utfällt ca 169 cm
Slitage, lagningar