KG Nilsson serigrafi

KG Nilsson serigrafi
KG Nilsson serigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

K.G NILSSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1983, 98/120, serigrafi, 43x70 cm

341307

2015-11-11