Ljusstakar bordslampa ytterfoder Spode
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPODE, ljusstakar, 1 par, bordslampa, ytterfoder, 2+1 st., porslin, England, Spode Coplands China England, höjd 18-45 cm
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län
Samtliga med skador och lagningar, lös bit medföljer
341319
2015-11-11