Ljusstakar bordslampa ytterfoder Spode

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPODE, ljusstakar, 1 par, bordslampa, ytterfoder, 2+1 st., porslin, England, Spode Coplands China England, höjd 18-45 cm
PROVENIENS: Biby Fideikommiss, Gillberga socken, Södermanlands län

Samtliga med skador och lagningar, lös bit medföljer

341319

2015-11-11