Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanérad i flertalet träslag bl a valnöt, förgyllda bronsbeslag, höjd ca 78, 128x63 cm

Fanérskador, lagningar, 1 bakben delvis nytt, torrsprickor, nyckel saknas, fanérbit medföljer, låsta lådor

341322

2015-11-10