Byrå rokoko
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, rokoko, fanérad i flertalet träslag bl a valnöt, förgyllda bronsbeslag, höjd ca 78, 128x63 cm
Fanérskador, lagningar, 1 bakben delvis nytt, torrsprickor, nyckel saknas, fanérbit medföljer, låsta lådor
341322
2015-11-10