Karmstol i barockstil
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARMSTOL, barockstil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor av stiliserad växtornamentik, klädd i gyllenläder, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, något nedsutten, gyllenläder med sprickor och bortfall
341359
2015-11-10