Rolf Mellström oljemålning

Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Örn lyftande med and vid örnnäste, signerad och daterad Rolf Mellström 1930, olja på duk, 101x150 cm

341366

2015-11-10