Biblisk oljemålning

Biblisk oljemålning
Biblisk oljemålning
Biblisk oljemålning
Biblisk oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Jesus på korset, olja på duk, påskrift à tergo L Montesano?, 27x21 cm

Smärre färgbortfall

341373

2015-11-11