Gunnar Weinberg, Slottet en vinterdag

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WEINBERG (1876-1959): Gård med hästförare, signerad G Weinberg, olja på duk uppfodrad på pannå, 29 x 39 cm

341374

2015-11-11