Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Blomsterstilleben, signerad och daterad Jenny Nyström 1945, akvarell, ca 24x16x5 cm

341377

2015-11-27