Fritz Holmer oljemålning

Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning
Fritz Holmer oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITZ HOLMER (1906-1967): Skogspromenad, signerad Holmer, olja på duk, 56x66 cm

341378

2015-11-11