Väggtextil

Väggtextil
Väggtextil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGTEXTIL, 1900-talet första hälft, maskinvävd, historicerande scen med motiv av riddarspel, ca 200x216 cm

Smärre skador vid upphängningsanordning

341385

2015-11-11