Olga Lanner bronsskulpturer

Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer
Olga Lanner bronsskulpturer

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLGA LANNER (1884-1961): Grevinnan Bonde i interiör, signerad och daterad Olga Lanner 1922, olja på duk, ca 89 x 58 cm

341395

2015-11-11