Fat tallrikar skål tenn

Fat tallrikar skål tenn
Fat tallrikar skål tenn
Fat tallrikar skål tenn
Fat tallrikar skål tenn
Fat tallrikar skål tenn
Fat tallrikar skål tenn
Fat tallrikar skål tenn
Fat tallrikar skål tenn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, TALLRIKAR, 2 st, SKÅL, 17/18/1900-tal, tenn, 15-46 cm

Bucklor, bristningar, lagningar

341407

2015-11-11